• Намалена цена
  • Ново
Прекрасна Жолта Патка Dangle Капка Уво Обетки Жените Поставен Накит За Подарок
zoom_in

Прекрасна Жолта Патка Dangle Капка Уво Обетки Жените Поставен Накит За Подарок

DEN 78.00 118.56

Износот
check Това е достапна


Спецификации :
Мала жолта патка дизајн обетки, еден кристал декорација, супер прекрасна.
Жолта патка направена од акрилик материјал со парична казна изработка, мазна и сјајна.
Оваа обетки може да се направи да изгледа помлада, покажуваат вашиот уникатен шарм.
Тип : Обетки
Пол : Жените
Стил : Прекрасна
Материјал : Алуминиумски, Акрилик, Кристал
Прилики : забава, Подароци, кои Датираат, Референци, Патува, Секојдневниот Живот, итн
Карактеристики : Жолта Патка, Уво Студ Обетки, Парична Казна Изработка
Патка Големина : 2.5 cm x 2.8 cm/0.98" x 1.10" (Прибл.)
Кристал Дијаметар : 0.8 cm/0.31" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Обетки

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Бренд Име:
BLUELANS
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
42426
Материјал:
Пластични
Метали Тип:
Цинк Легура

Слична стока во категоријата..