• Намалена цена
  • Ново
BOROSA Мешавина Боја CZ Микро Отвори Зелена Циркони Ѕвезда Шарм Обетки Мода Dangle Обетки за Жени, Девојки Druzy Накит WX686
zoom_in

BOROSA Мешавина Боја CZ Микро Отвори Зелена Циркони Ѕвезда Шарм Обетки Мода Dangle Обетки за Жени, Девојки Druzy Накит WX686

DEN 1659.00 1843.20

Износот
check Това е достапна


Материјал : Кубни Циркони & Бакар ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 32x24mm Дебелина : 5mm Тежина : (Приближно) 7.0~8.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата прикажани

Бренд Име:
BOROSA
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WX686
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
CZ Микро, Отворајќи
Камен големина:
32x24mm
Дебелина:
5mm
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект:
Обетки
Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Тежина:
7.0~8.0g

Слична стока во категоријата..