• Намалена цена
  • Ново
Овална Акрилик Зголеми Цвет Обетки Гроздобер Pendant Обетки За Жените, Антички Сребрен Позлатен Мода Накит TE448
zoom_in

Овална Акрилик Зголеми Цвет Обетки Гроздобер Pendant Обетки За Жените, Антички Сребрен Позлатен Мода Накит TE448

DEN 93.00 143.52

Износот
check Това е достапна


Предмет бр. : TE448
Количина : 1pair
Материјал : Акрилик лежиште,цвет од хартија,бакар кука, цинк легура pendant со антички сребрен позлатен.
Големина : 2.0x3.5cm
Тежина : 5g/pc
Дизајн : гроздобер изглед тема Накит
Боја : малку боја разлика како различни екран и светлина состојба.
ве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеми
ние ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.
Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.
Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влага
Избришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

Бренд Име:
Anstory
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TE448
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..