• Намалена цена
  • Ново
Hermosa Уникатен Накит Свадба Партија Жените Обетки Љубов 925 Sterling Silver Жените Ангажман Обетки Серија BKHM-014
zoom_in

Hermosa Уникатен Накит Свадба Партија Жените Обетки Љубов 925 Sterling Silver Жените Ангажман Обетки Серија BKHM-014

DEN 844.00 1054.56

Износот
check Това е достапна


Hermosa Уникатен Накит Свадба Партија Жените Обетки Љубов 925 Sterling Silver Жените Ангажман Обетки Серија BKHM-014

Главниот Камен Боја:
Бела, Зелена, Црвена, Сина, Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
BKHM-014
Камен големина (должина Х ширина):
должина
Стил:
Моден
Состојба:
Нови
Тежина:
26.00ct
Метал Печат:
925
големина(должина):
1.4 cm
Главниот Камен:
Гранат Аметист Sapphire Смарагд Бела Топаз
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
92.5% sterling silver
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Убавина,Мода,Матурска

Слична стока во категоријата..