• Ново
Жените Спојки Торба Гроздобер Вистински Вистинска Кожа Плик Рамо Дами Мали Гласник Чанта Женската Чанта Партија Вечер Чанти
zoom_in

Жените Спојки Торба Гроздобер Вистински Вистинска Кожа Плик Рамо Дами Мали Гласник Чанта Женската Чанта Партија Вечер Чанти

DEN 902.88

Износот
check Това е достапна


За Производите
♥ Стил : Жените Спојки Торба Гроздобер Вистински Вистинска Кожа Плик Рамо Дами Мали Гласник Чанта Женската Чанта Партија Вечер Чанти
♥ 100% Сосема Нов Дизајн . Висок Квалитет!
♥ Материјал : Вистинска Кожа
♥ Боја : Жолта црна, сина, црвена роза ..
♥ Големина : Како се покаже слика подолу, 17*4.5*9.5 cm за
♥ Карактеристики : Мода Познати , висок квалитет бренд дизајн
♥ Имајте на ум : 7 дена од денот на приемот на стоката, ако не ви се допаѓа торба , Ќе можат да аплицираат за враќање
Изберете нашите причини :
1. Ние сме професионални кеси производителот, моќни компании, има свој дизајн тим и голема
стандарди на производство работилница.
2. Ние ја освои "Познатиот Кинески Марка", "ТОП багаж индустрија претпријатија", "Кинески претпријатија
интегритет", "квалитет сигурни производи," и така на насловот.
3. Ние сме само Ali Express прво се осмелуваат да ветување "седум дена нема причина да се вратат" одличен продавачот услуга.
4. Навремена испорака, откако ќе добиете плаќање ќе биде првпат за вас да се организира испорака.
5. Во продавницата, можете да уживате во ALIEXPRESS на ист стил и со ист квалитет на производот, ние ви даде најниска цена.
6. Откако ќе ја прими стоката,Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со мене,ако не мора,да ми даде добра повратна информација за 3 НСД!
Пред да нарачате, треба да се обрне внимание на овие прашања :
1. Откако ќе се плати вашите пари да се чека Платформа за Ревизија (во рок од 24 часа) по минувањето низ, ние ќе ги организираме на пратката.
2. Во поглед на транспорт, ние ќе го избере најбрз начин на испорака на лековите на својата цел.
Ние ќе, како е можно поскоро за да можете да испраќате наредби, но бидејќи на царинската инспекција одделот секоја земја има различни барања,
царински преглед низ времето не се исти. Царина и брзо низ времето од близина на центарот на градот место,
време на испорака ќе бидат пократки, напротив, некои од долго превозот време.
3. Истиот производ, бидејќи на различни производни пакети, може да постојат различни и благо боја разлики обвивка.
Ви благодарам многу!

Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
A-67 жените Торба
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Ден Канџите
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
KUQIDAISHU
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Гроздобер
Обликот:
Спојката
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
жените торба:
жените Leathe Гласник Кеси
плажа торба:
гласник торба жените кожа
платно торба:
tote торба
Вистински Leathe чанти:
Гроздобер Crossbody жените Торба
Рамо Кеси:
Гласник Торба
purses и чанти:
спојката торба
Вечер Чанти:
Дами Спојки
модни чанти 2017:
вечер спојки кеси
жените гласник торба:
бренд чанта
жените патни торби:
брендови кожа жените торба

Слична стока во категоријата..