• Намалена цена
  • Ново
45 КОМПЈУТЕРИ/многу Нови Среќен Роденден Торта Мини Хартија Налепница Декорација DIY Ablum Дневник Scrapbooking Етикета Налепница Kawaii Канцелариски
zoom_in

45 КОМПЈУТЕРИ/многу Нови Среќен Роденден Торта Мини Хартија Налепница Декорација DIY Ablum Дневник Scrapbooking Етикета Налепница Kawaii Канцелариски

DEN 38.00 61.92

Износот
check Това е достапна


Опис
45 КОМПЈУТЕРИ/многу Нови Среќен Роденден Торта Мини Хартија Налепница Декорација DIY Ablum Дневник Scrapbooking Етикета Налепница Kawaii Канцелариски Спецификации Тежина : Околу 13 g Материјал : Хартија за Пакување листа 45 ПАРЧИЊА × Декоративни налепници за
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
TZ-N118
Функција:
Самолепливи
кориснички:
No
Тежина:
13g

Слична стока во категоријата..