• Ново
180pcs /многу Нови Гроздобер Среќен Божиќ Чорапи серија Kraft печат налепница DIY забелешка подарок Labels
zoom_in

180pcs /многу Нови Гроздобер Среќен Божиќ Чорапи серија Kraft печат налепница DIY забелешка подарок Labels

DEN 192.00

Износот
check Това е достапна


1.Нов и висок квалитет
2.Боја како слика, Kraft хартија.
3.Тежина : 65g/многу
4 .18 парче на еден лист , 1 LOT=10 SHEETS=180 PCS.
СМЕШНО!Како што гледате оваа прекрасна налепница , може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPS-от,DHL,EMS, итн.)
Ви благодариме за вашето внимание!
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express, одлуката на нас е финалето.
Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со Кина Пост, и трае 3-7 работни дена од EMS,UPS-от,DHL,итн.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2.Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз. Ние ќе го пријават како 'ДАР'or "ПРИМЕРОЦИ" со помала вредност. Клиентот може да биде причина нема да се врати во рок од 7 дена. Ако тоа не е причина за квалитет, Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.

Бренд Име:
leaffei
Возраст:
>6 години
Обликот:
како фото
Големина:
see description
Број На Модел На:
види опис
Материјал:
Хартија

Слична стока во категоријата..