• Ново
90pcs/многу Круг Чипка Цвет DIY Мултифункционален Печат Налепница Подарок Налепница Подарок Етикетата
zoom_in

90pcs/многу Круг Чипка Цвет DIY Мултифункционален Печат Налепница Подарок Налепница Подарок Етикетата

DEN 168.00

Износот
check Това е достапна


1. СМЕШНО! Нов Дизајн.
2. Количина : 90pcs/многу 1lot=10sheets=90pcs.
3. Големина : Околу 35*35mm.
4. Тежина : 32g/многу.
СМЕШНО!Како што гледате оваа прекрасна налепница , може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^

Бренд Име:
leaffei
Возраст:
>8 години
Обликот:
како фото
Големина:
see description
Број На Модел На:
види опис
Материјал:
Хартија

Слична стока во категоријата..