• Намалена цена
  • Ново
1pack/30pc Симпатична Куче Налепници Канцелариски Креативни DIY Дневник Бележник Декорација Налепница на Пакувањето Kawaii Papeleria
zoom_in

1pack/30pc Симпатична Куче Налепници Канцелариски Креативни DIY Дневник Бележник Декорација Налепница на Пакувањето Kawaii Papeleria

DEN 35.00 43.68

Износот
check Това е достапна


Состојба Нов Бренд + Висок Квалитет! Главен материјал : хартија
Големина : 9.5 * 9cm
Тежина : 8.5 г
Количина : 1back / 30pc
Пакување : opp вреќа
Пакување Листа : 1back / 30pc налепница
Напомена :
Фото боја може да биде различна боја на вистинскиот производ
Поради боја приказ на различни монитори.

боја:
Испрати По Случаен Избор
Бренд Име:
XYDDJYNL
Возраст:
>6 години,>3 години,>8 години
Материјал:
Хартија
Обликот:
Цртан филм
Големина:
See description
Број На Модел На:
FF076

Слична стока во категоријата..