• Ново
180pcs/многу Нови Гроздобер Среќен Божиќ Чорапи серија Kraft печат налепница DIY забелешка подарок Labels
zoom_in

180pcs/многу Нови Гроздобер Среќен Божиќ Чорапи серија Kraft печат налепница DIY забелешка подарок Labels

DEN 150.72

Износот
check Това е достапна


1.Нов и висок квалитет
2.Боја како слика, Kraft хартија.
3.Тежина : 65g/многу
4 . 18 парче на еден лист , 1 LOT=10 SHEETS=180 PCS.
СМЕШНО!Како што гледате оваа прекрасна налепница , може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^

Бренд Име:
YCDBTH
Возраст:
>6 години
Обликот:
како фото
Големина:
see description
Број На Модел На:
види опис
Материјал:
Хартија

Слична стока во категоријата..