• Намалена цена
  • Ново
1Pcs 15mm*10m Кутија Пакет Еднорог Washi Лента Одличен Квалитет Шарени Хартиена Трака Симпатична Животно Washi Маскирање Лента
zoom_in

1Pcs 15mm*10m Кутија Пакет Еднорог Washi Лента Одличен Квалитет Шарени Хартиена Трака Симпатична Животно Washi Маскирање Лента

DEN 46.00 60.48

Износот
check Това е достапна


1 Pcs 15mm*10m Кутија Пакет Еднорог Washi Лента Одличен Квалитет Шарени Хартиена Трака Симпатична Животно Washi Маскирање Лента

Бренд Име:
DDAYUP
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
Еднорог Washi Лента
Тип:
селотејп
Примена:
излет,дневник ,бележник декември
Големина:
15mm*10m
Количина:
1 buc

Слична стока во категоријата..