• Намалена цена
  • Ново
PowerTrust CGA-S006 CGA S006 S006 LCD USB Полнач за Panasonic Lumix DMC-FZ7 DMC-FZ8 DMC-FZ18 DMC-FZ28 DMC-FZ30 DMC-FZ35 DMC-FZ
zoom_in

PowerTrust CGA-S006 CGA S006 S006 LCD USB Полнач за Panasonic Lumix DMC-FZ7 DMC-FZ8 DMC-FZ18 DMC-FZ28 DMC-FZ30 DMC-FZ35 DMC-FZ

DEN 426.00 546.72

Износот
check Това е достапна


Power Trust CGA-S006 CGA S006 S006 LCD USB Полнач за Panasonic Lumix DMC-FZ7 DMC-FZ8 DMC-FZ18 DMC-FZ28 DMC-FZ30 DMC-FZ35 DMC-FZ38
☞ Полначот Функција : 1.Дизајниран за CGA-S006 Батеријата. 2.Интелигентни на Наполнетост на батеријата истовремено и независно. 3.Со Smart LCD Екранот за да се прикаже состојбата на батеријата. 4.Со микро USB кабел за лесно полнење. 5.Постојан струја контрола за да се спречи во текот-напон, над-полнење, кратки-коло заштита. 6.Мек старт функција за да се избегне штета од големи наплатат струја додека се полни. Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење.
☞ Полначот Спецификација : Влез : DC 5 V / 2 A 10 W Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V/600m A 5 W Материјал : ABS+PC Производ Големина : 84x52x23mm Тежина : 68g(≈0.15 Б) ☞ Компатибилен Камера Модели : За Panasonic DMC-FZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ5 FZ50,итн
☞ Пакет Се Вклучени :
1x LCD Полнач
1x USB Кабел
☞ За Превозот
1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 3560 работни дена.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и ќе po#.
4. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
5. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.
☞ Услуги На Клиентите : ☺☺☺☺☺
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да го користите Trademanager или E-мали контактирајте со нас.

Пакет:
Yes
Употреба:
Камерата
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
CGA-S006
екран:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Бренд Име:
powertrust
Брзо полнење:
Yes
Тип:
USB
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
CGA-S006
Тип На Производ:
камерата на полначот на батеријата
боја:
Црна
Тип:
LCD USB Полнач

Слична стока во категоријата..