• Ново
Deerekin 52mm 6x (6 Точка) Ѕвезда Ефект Филтер за Nikon D5500 D3300 D3100 D3200 D5200 D5100 (AF-S 18-55мм Леќи)
zoom_in

Deerekin 52mm 6x (6 Точка) Ѕвезда Ефект Филтер за Nikon D5500 D3300 D3100 D3200 D5200 D5100 (AF-S 18-55мм Леќи)

DEN 216.00

Износот
check Това е достапна

Опис на производот На Deerekin 52mm Крстот Екран 6x Филтер е наменета да се користи нормално точка извор на светло како што се сонцето, на сијалица, или свеќа. Во рамките на филтер површината е комбинација на парична казна, гравирани линија видови кои помагаат да се создаде starburst ефект со шест основни дифракција на шила кои се простираат од извор на светлина. Карактеристики на производот Starburst Ефект од Точка Извор на Светлина Шест Основни Дифракција на Шила Шила се Прошири Од Извор на Светлина Црни Алуминиумски Филтер Прстен Пластични Случај 5-годишна Гаранција Детали за Производот Тип : Дифракција/Star Ефект : 52 мм Ротирачки : Нема Ефект : Создава starburst ефект од точка извори на светлина со дифракција на шила Пред Филтер Тема Големина : 52 mm Пред Објективот Капа Големина : 52 mm
Производ Слики

Калибар:
52mm
Бренд Име:
DEEREKIN
Пакет:
Yes
Тип:
ѕвезда филтер
Број На Модел На:
DK-STAR6-52MM

Слична стока во категоријата..