• Намалена цена
  • Ново
Видео камера Камера DV Торба Случај Торбичка За SONY РК HDR PJ670 PJ675 PJ240 PJ350 PJ410 CX450 CX400 CX405 CX610E 40E CX680 V760 PJ820E
zoom_in

Видео камера Камера DV Торба Случај Торбичка За SONY РК HDR PJ670 PJ675 PJ240 PJ350 PJ410 CX450 CX400 CX405 CX610E 40E CX680 V760 PJ820E

DEN 571.00 614.40

Износот
check Това е достапна


Опис :
Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат.Мека внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удари.
За да се заштити вашата камера и леќа од оштетување,прашина,гребнатини и честички.
Заштита на вашиот дигитален фото апарат од прашина, отпечатоци и гребнатини.
Компактен, лесен, и исклучително издржлив дизајн
Внатрешни мека дизајн ви дава една мека и удобна допир
Боја : Црна, Црвена
Поддршка на големо и OEM прилагодување
Спецификација :
Тежина : 250g
Боја : сива
Материјали : Најлон
Внатрешна големина (Dxšxv) : 15 x 8 x 11cm
Надворешниот големина (Dxšxv) : 17 x 10 x 11cm
Компатибилен со
Видео камера Камера DV Случај Торба За Panasonic HC-V770 V270 V750 V380 V180 ЗА Canon R26 R36 R38 R46 V270 TM80 TM90 W850 W850 M W870 M V550 GK V500 V520 V210 X920 M HS80 TM900 CX150
Забелешка:ве Молиме да се измери вашата камера за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да наддавање!!или ве молиме да ни остават порака за вашата камера модел,така што ќе може да се провери пред пратката.
1 x Камера Торба
1 x Рамо, рака
Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање.
Испорака :
1. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање/Поврат :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.

Боја:
сива боја
Материјал:
Најлон
Употреба:
Универзална,Батерија,Точка И Пука Камера,Mirrorless Систем Камера,Batteryx2
Пакет:
Yes
Тип:
Камерата Кеси
Број На Модел На:
камерата торба
Стил:
Чанти
Бренд Име:
HuWANG

Слична стока во категоријата..