• Ново
1KG (2.2 LB) трговија на големо Природни Виножито Сплит Ammonite Фосилни се Намали на Половина од Мадагаскар исцелување Бесплатен Превозот
zoom_in

1KG (2.2 LB) трговија на големо Природни Виножито Сплит Ammonite Фосилни се Намали на Половина од Мадагаскар исцелување Бесплатен Превозот

DEN 5590.56

Износот
check Това е достапна

Опис Природни Виножито Сплит Ammonite Фосилни се Намали на Половина од Мадагаскар исцелување Madagasca
Wholesales Цена, Со Бесплатен Превозот . Постојат околу 80 до 100 парчиња во по многу (1 KG/2.2 LB) Мерки за :
прибл. "кол( mm), Тежи :
прибл. 2.2 килограми (1000g) Материјал : Природни Ammonite Фосилни Примероци

Тема:
Маскота
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи

Слична стока во категоријата..