• Намалена цена
  • Ново
KYANITE НОЖЕВИ Груба Сини КРИСТАЛ Суровини Природен Камен скапоцен камен KYANITE КРИСТАЛ КАМЕН МИНЕРАЛИ
zoom_in

KYANITE НОЖЕВИ Груба Сини КРИСТАЛ Суровини Природен Камен скапоцен камен KYANITE КРИСТАЛ КАМЕН МИНЕРАЛИ

DEN 1008.00 1439.52

Износот
check Това е достапна


име : KYANITE КАМЕН
големина : 98x26x44mm
тежина : 32g
боја : СИНА

Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Камен
Име:
kyanite камен
Големина:
98x26x44mm
Тежина:
32g
боја:
Сина
број:
L9

Слична стока во категоријата..