• Намалена цена
  • Ново
45L Muti-функционална Отворено Ранец Cambing Качување Пешачење Патување Ранци Патување Крстоносните Камп Спортска Торба Rucksack S244
zoom_in

45L Muti-функционална Отворено Ранец Cambing Качување Пешачење Патување Ранци Патување Крстоносните Камп Спортска Торба Rucksack S244

DEN 2067.00 2911.68

Износот
check Това е достапна

45 L Muti-функционална Отворено Ранец Cambing Качување Пешачење Патување Ранци Патување Крстоносните Камп Спортска Торба Rucksack S244 Бренд : отворено loacal лав Димензии : Должина 30 Високо 50 Thickness20 CM Стил : Outdppr Спорт Тежина : About1.2 KG Материјал : Полиестер Внатрешни работи Материјал : Полиестер Пол : Мажи,Жени Боја : Црна Функција : Рамо Еден,Crossbody,ранец Употреба : Работа,Да Одите на Шопинг,Спорт Фитнес,паркинг (Надворешен Патување Капацитет : 45 L Може да се Одржи Чанта,Мобилен Телефон,Копчиња Применливи Прилики : Mountaineering,Пешачење,Кампување,Патување
Нашата продавница : Пријателски совети 1.1 инчи =2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи 2 поради различни мерни методи, може да има отстапување, 1 -3cm проектот 3 на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор 4 различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, добар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи 5.Ние сме сите големини, За Кинески големина, ве молиме прочитајте форма и потоа да го купите. За Плаќање 1.Ние прифаќаме Visa/Master Card/Western Union/Web Money и многу други начини на плаќање начин. 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ. 3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. За Пратката 1.Во светот превозот, освен некои земји и APO/FPO. 2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 3.Ние гарантираме за да брод цел во рамките на 7 Ден по исплата потврда(Освен Одмор). 4.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет рок од 70 дена.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО. Нашата цел е клиентот задоволство! Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1.Може да се направи трговија на Големо и пад на превозот? Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 2.Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. 3.Колку дена ќе добие моето парцела? Нормално, вие ќе добиете во рок од 15-60 дена, Бразил потреба од 90 дена.Ве молиме љубезно ве молиме почекајте . За Повратни Информации

Капацитет:
Други
Број На Модел На:
S244
Бренд Име:
отворено ЛОКАЛНИТЕ ЛАВ
Функција:
Mountaineering,Пешачење
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Мажи
Дожд Маска:
No
Материјал:
Полиестер
Големина:
Length 30 Highly 50 Thickness20 CM
Стил:
Outdppr Спорт
Тежина:
About1.2KG
Ткаенини:
Полиестер
внатрешни работи материјал:
Полиестер
Пол:
мажи,жени
боја:
Црна
Употреба:
Работа,Да Одите На Шопинг,Спорт Фитнес,Паркинг (Надворешен Патување
Капацитет:
45L Може да се Одржи Чанта,Мобилен Телефон,Клучеви
Применливи прилики:
Mountaineering,Пешачење,Кампување,Патување

Слична стока во категоријата..