• Намалена цена
  • Ново
Отворено Спорт Воена Тактичка Качување Mountaineering Ранец Кампување Пешачење Пешачење Rucksack Напад MOLLE Бубачки Од Торба X68
zoom_in

Отворено Спорт Воена Тактичка Качување Mountaineering Ранец Кампување Пешачење Пешачење Rucksack Напад MOLLE Бубачки Од Торба X68

DEN 1189.00 1982.40

Износот
check Това е достапна


Топло Совети
Една рунда боја : Поради ефектите на осветленост и прикажува различни фактори, физичко постоење со слика малку
грешка, ве молиме да се разбере. Со цел да се добијат вид надвладее, ние ќе ги направи најголемите напори за да го усогласи производ
боја, грешка на минимум. За Големина на : Големина е рачно изработени мерење податоци-мерење бидејќи секој е различен, како што е прикажано во присуство на 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере, да обрнат внимание на мерење на надворешните димензии на производот, големина ќе биде поставена во внатрешноста на смалуваат. ПРОДАВНИЦА ЛИНК :
1. Ве молиме потврдете ќе Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. ние ќе го испратите производот до вас одеднаш по
плаќањето е recived.
2. предмети се испраќаат од кина користење на воздухопловната;достигне повеќето земји witnin 15-30 работен ден.
3. ве молиме контактирајте со нас ако не можат производот во 45 дена. И ве молиме да ни даде три работни дена за да се chacking
на undelivered пакет и причина. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.ние не би можеле да брод за Африканските земји, освен во Јужна Африка од страна на воздух mail. Значи, ако Африкански клиенти сакаат да од овие
производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред .
1. Ние прифаќаме Alipay,ВИЗА,Web Money,Boleto,QIWI ПАРИЧНИК,Western Union.
2. СИТЕ големи кредитни картички се accpted преку secure уплатата зачувам
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
1. Одби ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
2. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
4. Откако receving предмети,ние ќе рефундирање на дека immidiately.
1. ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако вие не го добивате нашиот одговор,pleasekindly повторно да ви испрати е-маил и ние ќе ви одговори да што побрзо.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас на англиски јазик. Испратете ни e-mail, или можете да ни даде порака во
Aliexpress, испрати писмо. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат среќно.

Капацитет:
30 - 40L
Материјал:
Најлон
Функција:
качување ,Патување
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
x68
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
Заштитник Плус
Дожд Маска:
No
Големина:
47*31*18cm
боја:
Црна, волкот браун, пустината дигитални, ACU дигитални
воена тактичка ранец:
Отворено Molle Спортски Торби
Водоотпорен Бубачки Од Торба:
Напад MOLLE Бубачки Од Торба
Лов Војска Кеси:
спортско качување торба
воена ранец:
mountaineering торба
Отворено Пешачење Кампување Лов:
Пешачење Маскирна Торба
патна торба:
Rucksack
mochila escolar:
Водоотпорен Мажите ранец
мажите ранец:
Напад Пакет Ранец

Слична стока во категоријата..