• Намалена цена
  • Ново
Базен Билијард Snooker Силни Магнетни Креда Носителот Чарли Креда за Носител со Спојувалка за Каиш Голема за да креда вашиот знак и чувајте го во рака
zoom_in

Базен Билијард Snooker Силни Магнетни Креда Носителот Чарли Креда за Носител со Спојувалка за Каиш Голема за да креда вашиот знак и чувајте го во рака

DEN 75.00 95.52

Износот
check Това е достапна


Опис
Snooker магнетни спојувалка за каиш креда држачот.
Силен магнет држи креда кутија на спојувалка за каиш.
Може да клип на појасот/половината или во панталони џеб.
Одлично да креда вашиот знак и чувајте го во рака и лесно достапен,ќе престане да креда правење неред во вашиот џеб.
Креда не можеше да се направи поедноставен, и на овој начин нема да биде прекинувањето твојот pre-shot рутински со оттргнува "лов на креда" рутински.
Големина : Одговара за стандард креда
Материјал : Пластични, Магнет
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
1 X Креда Носителот
[relateproductdetail/]

Бренд Име:
JOCESTYLE
Тип:
Harnesses
Материјал:
Пластични, Магнет

Слична стока во категоријата..