• Намалена цена
  • Ново
1.8 Метри Трајни Продолжен Кабел за Продолжување Кабелот за Nintendo N64 Контролер
zoom_in

1.8 Метри Трајни Продолжен Кабел за Продолжување Кабелот за Nintendo N64 Контролер

DEN 100.00 133.92

Износот
check Това е достапна


За Следење на број и Превозот.
Како производ е во многу мала вредност, ние сакаме да се задржи на евтини цена за клиентите, следниве методи нема да имаат меѓународно следење на информации .
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус & Продавачот за Испорака Метод :
Следење на број може само да ги пратите на информации во Кина.
Превозот време : 10 - 60days. Ако по 60days што се уште не го доби парцела ве молиме контактирајте со нас.
Ако ви треба меѓународни следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост Воздух mail, Хонг Конг Регистрирани Воздух Пошта, итн.
Ако не примате парцела во 45 дена, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи датум на испорака. Ако ако не добијат парцели по 60 дена од денот на испорака, ве молиме DONOT отворен спор (ова е Несакана), ние ќе се направи целосно враќање на средствата. Карактеристики : се Протега на ефективен опсег на вашата конзола за да контролер Трајни кабли ќе се одржи за да се носат и солза Должина : 180 CM Дизајн за работа со сите оригинални и трети лица контролори Пакетот Вклучува : 1 X Продолжен Кабел Компатибилен Со : N64 Контролер

Бренд Име:
GILGOTT
Nintendo Модел:
Nintendo64
Број На Модел На:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Слична стока во категоријата..