• Намалена цена
  • Ново
1PC T20 Еден Филамент Автомобил Сијалица Штекер Кочница Пак Сигнал Светлина Подигнат Жица LED Свиња Опашка Plug T20 Светилка Носителот Конектор Приклучок
zoom_in

1PC T20 Еден Филамент Автомобил Сијалица Штекер Кочница Пак Сигнал Светлина Подигнат Жица LED Свиња Опашка Plug T20 Светилка Носителот Конектор Приклучок

DEN 82.00 91.20

Износот
check Това е достапна


1 PC T20 Еден Филамент Автомобил Сијалица Штекер Кочница Пак Сигнал Светлина Подигнат Жица LED Свиња Опашка Plug T20 Светилка Носителот Конектор Приклучок
1.Лесно DIY инсталација. 2.Одговара за ЛЕР/СМД/OEM сијалица приклучок за maxinum излезна моќ. 3.Одлична отпорност на топлина resistancetin widing бакарни жици, конзервирани за анти-оксидација.

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
VENSTPOW

Слична стока во категоријата..