• Намалена цена
  • Ново
1PC Автомобил H1 Превиткате Конекторот Plug Продолжување Жица H1 Светлата Керамички Сијалицата во Држачот Авто Халоген Сијалица Штекер Светилка Држачи
zoom_in

1PC Автомобил H1 Превиткате Конекторот Plug Продолжување Жица H1 Светлата Керамички Сијалицата во Држачот Авто Халоген Сијалица Штекер Светилка Држачи

DEN 46.00 51.36

Износот
check Това е достапна


1 PC Автомобил H1 Превиткате Конекторот Plug Продолжување Жица H1 Светлата Керамички Сијалицата во Држачот Авто Халоген Сијалица Штекер Светилка Држачи
1.Лесно DIY инсталација.
2.Одговара за ЛЕР/СМД/OEM сијалица приклучок за maxinum излезна моќ.
3.Одлична отпорност на топлина resistancetin widing бакарни жици, конзервирани за анти-оксидација.

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
VENSTPOW

Слична стока во категоријата..