• Намалена цена
  • Ново
USB кабел за андроид е радио за автомобил долго usb кабел
zoom_in

USB кабел за андроид е радио за автомобил долго usb кабел

DEN 364.00 455.52

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
kcbosion
Напон:
12V
Од Моќ:
4*45W
Објектот Тежина:
0.1kg

Слична стока во категоријата..