• Намалена цена
  • Ново
shhworldsea 3pin 6.3 mm црни авто електрични водоотпорен жица подигнат конектор автомобил plug 1544225-2
zoom_in

shhworldsea 3pin 6.3 mm црни авто електрични водоотпорен жица подигнат конектор автомобил plug 1544225-2

DEN 631.00 864.00

Износот
check Това е достапна


shhworldsea 3pin 6.3 mm црни авто електрични водоотпорен жица подигнат конектор автомобил plug 1544225-2
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Боја Име:
5sets, 10sets, 30sets, 50sets, 100sets
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Водоотпорен
Од Моќ:
3pin црна авто електрични водоотпорен конектор
Име На Модел:
1544225-2
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Големина:
3pin црна авто електрични водоотпорен конектор
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Интерфејс:
wire конектор

Слична стока во категоријата..