• Намалена цена
  • Ново
Msanzeo Автомобил Стерео Радио ISO Подигнат Жици Кабел за Peugeot 207 307 307CC 407 607 807 1007 4007
zoom_in

Msanzeo Автомобил Стерео Радио ISO Подигнат Жици Кабел за Peugeot 207 307 307CC 407 607 807 1007 4007

DEN 408.00 429.60

Износот
check Това е достапна


Ова води е потребно да се одговара на резервни стерео на вашето возило.
Тоа ќе се прилагодува на вашето возило инсталации за стандард ISO врска
која се користи за резервни единица.
Компатибилна со следниве возила :
Ве молиме контактирајте со нас ако сте во сомнеж околу производот или автомобил модел.
Citroen C2 (од 2005 )
Citroen C3 (од 2005 )
Citroen C3 Pluriel (од 2005 )
Citroen C 4 (од 2005 )
Citroen C4 Picasso (од 2006 година )
Citroen C 5 (од 2004 година )
Citroen C 6 (од 2005 )
Citroen C 8 (од 2003 )
Citroen Berlingo од (од 2005 )
Citroen Jumpy (од 2007 година )
Citroen Synergie (од 2005 )
-
Peugeot Експерт (од 2007 година )
Peugeot 207 (од 2006 година )
Peugeot 307 (од 2006 година )
Peugeot 307 CC (од 2004 година )
Peugeot 407 (од 2004 година )
Пежо 607 (од 2003 )
Peugeot 807 (од 2005 )
Peugeot 100 7 (од 2005 )
Peugeot 4007 (од 2007 година)
Ве молиме Имајте во предвид : Ова доведе не е погодна за поврзување на Управниот/Труп
контроли на вашиот автомобил.

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
Msanzeo
Специјални Функции:
ISO Радио Приклучок Адаптер
Име На Модел:
Радио Адаптер За Peugeot 207 307 307CC 407 607 807 1007 4007
Напон:
12V
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.2kg

Слична стока во категоријата..