• Ново
Црна 6pins автомобил водоотпорен авто конектор(црно бели клип) 0.6 femal, терминали и печат водоотпорен приклучување
zoom_in

Црна 6pins автомобил водоотпорен авто конектор(црно бели клип) 0.6 femal, терминали и печат водоотпорен приклучување

DEN 1152.00

Износот
check Това е достапна


Црна 6pins автомобил водоотпорен авто конектор(црно бели клип) 0.6 femal, терминали и печат водоотпорен приклучување
Опис на производот :
10 X 6 дупка водоотпорен конектор
60 X метал терминал
60 X кабел печат водоотпорен приклучување
Производ слика :

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
6pins
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Објектот Големина:
NO
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Напон:
12V
Специјални Функции:
произведено во Кина
Од Моќ:
NO
Објектот Тежина:
1kg
Автомобил Направи:
Мали автомобили

Слична стока во категоријата..