• Намалена цена
  • Ново
Кол 46mm Големи Димензии Мебел Покажат Вратата Кутија Ретро Стил се Повлече Справи со Прстен Knob 10PCS
zoom_in

Кол 46mm Големи Димензии Мебел Покажат Вратата Кутија Ретро Стил се Повлече Справи со Прстен Knob 10PCS

DEN 675.00 767.52

Износот
check Това е достапна

Кол 46mm Големи Димензии Мебел Покажат Вратата Кутија Ретро Стил се Повлече Справи со Прстен Knob 10 PCS
Карактеристики : Материјал : Цинк легура големина : 46mm*10мм Апликација : се Користи за фиока, кабинет, мебел рачки на вратите и сите видови на мебел
Слики :
Пратката & плаќање
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка надвор побрзо, обично во рок од 24 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Ние може да обезбеди различни превозот начини како што се бара. Ве молиме проверете внимателно!
Превозот начин
Време На Испорака
Забелешка
Кина/Пост Воздух Mail
15-40 Работни дена
Одговараат на стоки помалку од 2 кг epacket 7 до 15 работни дена само да стигнат до сад и Русија
EMS
5-15 Работни дена
Понекогаш добро за помине обичај, и факс
DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/
3-8 Работни дена
Брзо и добра цена за некои земја
4. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!
Вашето задоволство е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Додатоци:
завртки се вклучени
Дијаметар:
46mm
Висина:
10мм

Слична стока во категоријата..