• Намалена цена
  • Ново
100PCS BZX84C9V1 BZX84C10 BZX84C11 BZX84C12 BZX84C13 SOT-23 SOT23 9.1 V 10V 11V 12V 13V Zener Диоди
zoom_in

100PCS BZX84C9V1 BZX84C10 BZX84C11 BZX84C12 BZX84C13 SOT-23 SOT23 9.1 V 10V 11V 12V 13V Zener Диоди

DEN 82.00 86.40

Износот
check Това е достапна


боја:
BZX84C9V1, BZX84C10, BZX84C11, BZX84C12, BZX84C13
Големина:
SOT-23
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Број На Модел На:
транзисторски
Материјал:
Керамика
Обликот:
Стандард
Пакет:
Yes

Слична стока во категоријата..