• Намалена цена
  • Ново
50PCS MMBT5087LT1G MMBT5087 Марк 2Q SOT23 SOT-23 PNP Ниско ниво на Бучава Транзистори Од 0,05 НА 50V
zoom_in

50PCS MMBT5087LT1G MMBT5087 Марк 2Q SOT23 SOT-23 PNP Ниско ниво на Бучава Транзистори Од 0,05 НА 50V

DEN 128.00 134.40

Износот
check Това е достапна


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!

Големина:
SOT-23
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Број На Модел На:
транзисторски
Материјал:
Керамика
Обликот:
Стандард
Пакет:
Yes

Слична стока во категоријата..