• Ново
Домаќинство комерцијални овошен сок притиснете калинка изстискване цитрус лимон морнар extractor
zoom_in

Домаќинство комерцијални овошен сок притиснете калинка изстискване цитрус лимон морнар extractor

DEN 2256.00

Износот
check Това е достапна


Домаќинство комерцијални овошен сок притиснете калинка изстискване цитрус лимон морнар extractor
Параметарот :
Име : Рака притиснете морнар
Материјал : Хром Позлатен Заврши,
Нерѓосувачки Челик 18/8 за Допирање Портокал,
Кол Кастинг Цинк Легура Constrction
Големина : 26.5*20.5*50 CM
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација). Вие не треба да плаќаат каков било товар разлика.ве молиме не'worry.ве молиме да знаат тоа.
Знак за известување :
1.Ја прими стоката, ве молиме проверете на "лице в лице"
2.Ако стоката се оштетени, ве молиме тврдат дека со Курирска компанија
3.Ние ќе ви помогнат да се заврши цел и да даде соодветни мерки за компензација на
4.Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите имаат време услов внимание , ако изборот Пост Воздух Mail или Пост Воздух Парцела за транспорт вашата стока,транспорт време е флексибилно и обично треба 20-60 дена за да стигнат до вашата адреса. 2).ако постојат некои проблеми со стоки и транспорт. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а не директно Поднесена спор, ние ќе ви помогнеме да ги решите. 3) Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве Молиме да ја потврдите нарачката онлајн и да им даде добра на повратни информации до нас,откако ќе го добиете на стоки. Ви благодариме за вашата поддршка!

сертификација:
UR,САШО,CB,УЛ,АДС,EMC,ETL,EMF,RoHS,LFGB
Функција:
Цедењето,Автоматски Пулпа Исфрлање,Не-Капе Spout
Оценка (Вртежи Во Минута):
80Rpm
Тип:
Цитрус Морнар
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пулпа Сад Волумен:
0.5 L-1L
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
рака притиснете портокал морнар
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Поставување Метод:
Табела
Полнење Порта Форма:
Круг
Димензии (L x W x H (Инчи):
26.5*20.5*50CM
Капацитет:
500-1000ml
Брзина На Вредноста:
упатство
Функција:
Правење памук кенди машинско
Име:
рака притиснете овошје морнар
Стил:
сок extractor
Напон:
упатство
Тежина:
7kg

Слична стока во категоријата..