• Намалена цена
  • Ново
Ламбда Кислород O2 Сензор одговара за FORD Cougar Избега Fairlane Сокол Fairmont Комунални Ван Фокус FPV Извршување F6 Сила , 0258005717
zoom_in

Ламбда Кислород O2 Сензор одговара за FORD Cougar Избега Fairlane Сокол Fairmont Комунални Ван Фокус FPV Извршување F6 Сила , 0258005717

DEN 993.00 1056.00

Износот
check Това е достапна


.
.
ОЕМ# 0258005717
Жица No : 4
Жица Должина : 422
Грејач : 3.5
Основано : Изолиран
.
.
. Производот Одговара За
. FORD Cougar 99-00 FORD Избега 04 - FORD Fairlane 05 - FORD Сокол/Fairmont(inc G &XR Серија) 0506 FORD Сокол/Fairmont(inc G &XR Серија) 06-06 FORD Сокол/Fairmont(inc G &XR Серија) 06 - FORD Сокол/Fairmont(inc G &XR Серија) 08 - FORD Сокол Комунални/Ван (inc XR Серија) 05-06 FORD Сокол Комунални/Ван (inc XR Серија) 06-06 FORD Сокол Комунални/Ван (inc XR Серија) 06 - FORD Сокол Комунални/Ван (inc XR Серија) 08 - ФОРД Фокус 02-05 FORD FPV Сила 6 06 - FORD FPV Сила 8 06 - FORD FPV F6 08 - FORD FPV F6 Торнадо 05-06 FORD FPV F6 Торнадо 06-06 FORD FPV F6 Торнадо 06 - FORD FPV F6 Тајфунот 05-06 FORD FPV F6 Тајфунот 06-06 FORD FPV F6 Тајфунот 06 - FORD FPV F6 UTE 08 - FORD FPV GT 05-06 FORD FPV GT 06 - FORD FPV GT 08 - FORD FPV GT-СТР 05-06 FORD FPV GT-P 06 - FORD FPV Извршување 05-06 FORD FPV Извршување 06- FORD FPV Извршување 08 - FORD FPV Супер Извршување 05-06 FORD FPV Супер Извршување 06 - FORD FPV Супер Извршување 08 - JAGUAR S-Type 98-02 JAGUAR S-Type 98-08 JAGUAR S-Type 01-05 JAGUAR S-Type 01-08
.
.

Бренд Име:
TAHIKO
Тип На Сензор:
Фотоелектрически
Тип:
Вид Греење
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
EMN-0042448
Состојба:
Нови
должина на жица:
422
Жица:
4
грејач:
3.5
Основани:
изолиран
ОЕМ:
0258005717

Слична стока во категоријата..