• Намалена цена
  • Ново
DC-DC Моќност Buck Конвертор Модул 24V 12V Да 5V 5A Висока Ефикасност 4 USB Порти Моќ Полнење Модул Со Алуминиумски Домување
zoom_in

DC-DC Моќност Buck Конвертор Модул 24V 12V Да 5V 5A Висока Ефикасност 4 USB Порти Моќ Полнење Модул Со Алуминиумски Домување

DEN 423.00 603.84

Износот
check Това е достапна

Карактеристики Синхрони исправање шема, широк напон, голема струја, висока ефикасност Со терминалот и DC приклучокот, лесен за користење; 4 USB порти, сите со брзо полнење признавање чип компатибилен со Android iphone Со парична казна алуминиум школка, лесен за употреба. Производ Параметри Оперативен напон : DC 9 V36 V; Со обратна текст заштита, излез краток спој заштита; Излезен напон : 5.2 V/5 A/25 W Излез капацитет : 9~24 V влез : Излез 5.2 V/6 A/30 W 24~32 V влез : излез 5.2 V/5 A/25 W 32~36 V влез : излез 5.2 V/3.5 A/18 W Големина : 70*40*30мм (должина*ширина*височина) Тежина : 57g Пакет се вклучени 1 x Моќ buck модул
Ние прифаќаме alipay(ЗАЧУВАМ), тоа за поддршка Кредитна Картичка, Western Union, TT итн. Друг метод на плаќање ве молиме контактирајте со нас. Сите предмети ќе брод со следење на број. Времето за испорака зависи од превозникот. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, комуникација е најдобар начин да се реши проблемот. 3 месец гарантира размена.Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. 1 Година гаранција за не-намерно оштетување на неисправни предмети. Ве молиме да ни кажете што дефектот е и вашата цел број, ако барањето размена или гаранцијата. Ние го цениме за вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Не НСД лево е подобро од 1-4 ѕвезди за нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни/Неутрален повратни информации или отворен спор. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме.

Бренд Име:
ailavi
Излезна Моќност:
1 - 50W
Големина:
70*40*30mm
Тежина:
57g
Излезна Струја:
5A
Тип:
DC/DC Конвертори

Слична стока во категоријата..