• Намалена цена
  • Ново
DC 5V~12V Моторни Обратна Поларитетот Тајмер Цикличен Switch Repeater Време на Одложување Реле
zoom_in

DC 5V~12V Моторни Обратна Поларитетот Тајмер Цикличен Switch Repeater Време на Одложување Реле

DEN 209.00 290.88

Износот
check Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет на Оперативен напон : DC 5-12 V(5 V 6 V 9 V 12 V) Оперативни струја : 5 V,напред 4ma, обратна : 36ma; 12 V, Напред 6ma, обратна : 44ma; Оптоварување напон : DC 1-48 V ИЛИ AC 85-265 V Оптоварување тековната : Максимум 2 A Напред maximum time : 5000 секунди, 0.1 секунди чекор Обратна maximum time : 5000 секунди, 0.1 секунди чекор По "Време повеќе избор" поставување,Максимална одложи до 40,000 секунди Одбор Големина(L*W) : 5.40*2.70 cm/2.13"*1.06" Количина : 1 Pc

Тип:
тајмер
Бренд Име:
TCAM
Температурата На Работа:
Нормално
Број На Модел На:
одложување модул
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
Други
Напон:
DC 5V~12V
Примена:
одложување модул
Пакет:
одложување модул

Слична стока во категоријата..