• Ново
31865 MAX31865 Сензор на Температура на Модул GY-MAX31865 RTD Дигитална Конверзија Модул Електронски DIY Одбор PT100-PT1000 за Arduino
zoom_in

31865 MAX31865 Сензор на Температура на Модул GY-MAX31865 RTD Дигитална Конверзија Модул Електронски DIY Одбор PT100-PT1000 за Arduino

DEN 719.52

Износот
check Това е достапна


31865 MAX31865 Сензор на Температура на Модул GY-MAX31865 RTD Дигитална Конверзија Модул Електронски DIY Одбор PT100-PT1000 за Arduino
Answer : ___________________________ Note :
Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е слободен, но тоа не може да се следи бидејќи парцела лево Кина.( без важечка следење на број ) Ако треба да се следи статусот на превозот, ве молиме изберете Кина Пост регистрирани воздух mail или Aliexpress Стандард Превозот, кој има валидна следење на број, но треба да се плати за транзитна такса. ( со валиден следење на број ) Ако не можете да ја прими пратката во 60 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ни овозможи 3 до 5 дена да се провери underlivered парцела bofore ние ова прашање ќе се наплата.
Политика на враќање, Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде целосна наплата.( во рок од 14 дена и ќе треба да се плати се врати превозот цена. )
Повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек за да сите наши клиенти. Ако сте среќни со купување тука, 5 ѕвезди позитивна оценка ќе биде прифатена
Други Било обичај должност или увоз даночни задолжен ќе биде купувачот е одговорноста. Ве молиме да ни остават порака ако имаш било каков сомнеж за должноста/tax/полнење кога ќе се направи нарачка.

Температурата На Работа:
31865
Број На Модел На:
GY-MAX31865
Бренд Име:
ЕК Купување
Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
RTD Дигитална Конверзија Модул
Напон:
сензор на температура на модул
Пакет:
TQFP
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
MAX31865 Сензор на Температура на Модул

Слична стока во категоријата..