• Ново
10PCS 2SK30A K30A ДА-92 TO92 MOS FET транзистори нови оригинални бесплатен превозот
zoom_in

10PCS 2SK30A K30A ДА-92 TO92 MOS FET транзистори нови оригинални бесплатен превозот

DEN 81.12

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
2SK30A
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
да-92

Слична стока во категоријата..