• Намалена цена
  • Ново
10-42 Инчен LED ТВ Возачот Одбор Постојан Струја Одбор Универзална Инверторот Нови 2018
zoom_in

10-42 Инчен LED ТВ Возачот Одбор Постојан Струја Одбор Универзална Инверторот Нови 2018

DEN 117.00 162.72

Износот
check Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Заеднички Електронски симболички код на Осветлување : VCC : позитивниот на напон снабдување、Коло напон (напонот е обично 12 V или 24 V) ON/OFF,НА,EN,ON_BL:се Префрлите сигнал pin PWM,PDIM,VDAJ,BL-PWM:Светлината прилагодување pin GND : Земјата (негативни electrode) LED+ : позитивните electrode на емитуваат Светлина диоди (ламба) LED- : негативните electrode на емитуваат Светлина диоди (ламба) Примена : карактеристики на Производот : 10-42 инчен LED Осветлување Светилка Возачот Одбор Постојан струја одбор ЗАЈАКНУВАЊЕ на структурата на Конверзија ефикасност достигна повеќе од 92% Можете да го користите 12 V напојување за да се намали систем цена! Овој производ е постојан струја одбор, напонот е автоматски се прилагодува температурата пораст е контролирана од околу 25℃(Температура се зголеми = уред површинска температура - собна температура) Граница параметри : Кога да се 24 V текст : Vout = 75 V Vout = 720m A максимум или 60 W Кога да 12 V влез : Vout = 75 V Iout = 400m A максимум или 30 W Нема Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Бренд Име:
TCAM
Температурата На Работа:
Нормално
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Други
Број На Модел На:
LED ТВ Возачот Одбор
Напон:
Други
Примена:
LED ТВ Возачот Одбор
Пакет:
LED ТВ Возачот Одбор

Слична стока во категоријата..