• Ново
1pcs CJMCU-22 LPS22HB Barometric Притисок Мерач Piezoresistive Апсолутен Сензор за Притисок
zoom_in

1pcs CJMCU-22 LPS22HB Barometric Притисок Мерач Piezoresistive Апсолутен Сензор за Притисок

DEN 426.24

Износот
check Това е достапна


CJMCU-22 LPS22 HB Barometric Притисок Мерач Piezoresistive Апсолутен Сензор за Притисок
НИ 4.88 / парче НАС 9.25 / парче НАС 4.3 / парче НАС 8.11 / парче НАС 1.68 / парче НАС 27.25 / парче НАС 7.16 / парче НАС 2.55 / парче НАС 0.94 / парче НАС 6.99 / парче НАС 4.94 / парче НАС 2.86 / парче НАС 7.7 / парче НАС 6.51 / парче НАС 1.9 / парче НАС 18.41 / парче НАС 10.3 / парче НАС 1.65 / парче

Бренд Име:
SZFYDOSH
Состојба:
Нови
Тип:
CJMCU-22
Примена:
Piezoresistive апсолутен сензор за притисок

Слична стока во категоријата..