• Ново
1pcs CJMCU-231 KX023-1025 FIFO/FILO Три-оската акцелеметарски сензор pedometer
zoom_in

1pcs CJMCU-231 KX023-1025 FIFO/FILO Три-оската акцелеметарски сензор pedometer

DEN 378.24

Износот
check Това е достапна


CJMCU-231 KX023-1025 FIFO/FILO Три-оската акцелеметарски сензор pedometer
НИ 4 / парче НАС 11.11 / парче НАС 2.99 / парче НАС 7.78 / парче НАС 15.66 / парче НАС 8.25 / парче НАС 2.2 / парче НАС 8.36 / парче НАС 9.88 / парче НАС 4.25 / парче НАС 4.22 / парче НАС 2.87 / парче НАС 9.99 / парче НАС 9.34 / парче НАС 1.6 / парче НАС 1.95 / парче НАС 7.16 / парче НАС 1.53 / парче НАС 29.88 / парче НАС 4.6 / парче НАС 8.45 / парче НАС 2.65 / парче НАС 13.99 / парче НАС 2.86 / парче НАС 0.95 / парче НАС 2.52 / парче НАС 3.28 / парче НАС 0.77 / парче НАС 0.62 / парче

Бренд Име:
SZFYDOSH
Состојба:
Нови
Тип:
CJMCU-231
Примена:
pedometer сензор

Слична стока во категоријата..