• Намалена цена
  • Ново
10pcs MP8125EF 8125 MP8125 TSSOP16 Бесплатен превозот
zoom_in

10pcs MP8125EF 8125 MP8125 TSSOP16 Бесплатен превозот

DEN 143.00 158.40

Износот
check Това е достапна


ВИ БЛАГОДАРИМЕ

Примена:
алармот
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
MP8125EF
Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YANXINLIANG
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард

Слична стока во категоријата..