• Намалена цена
  • Ново
5Pcs FFC 150mm Должина 16 Pin Лента Кабел 16Pin Рамен Кабел Напред Насока 0.5 mm Теренот 15cm Должина Истиот 16Pins За TTL
zoom_in

5Pcs FFC 150mm Должина 16 Pin Лента Кабел 16Pin Рамен Кабел Напред Насока 0.5 mm Теренот 15cm Должина Истиот 16Pins За TTL

DEN 37.00 39.36

Износот
check Това е достапна


5 Pcs FFC 150mm Должина 16 Pin Лента Кабел 16 Pin Рамен Кабел Напред Насока 0.5 mm Теренот 15cm Должина Иста Насока 16 Pins За TTL
48 часа брза испорака
1. ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по уплатата confimation (освен одмор)
2. ако не се recived парцела во 60 дена,ве молиме да ни овозможи 3-5 работни дена за проверка undelivered
пакети пред ние ова прашање ќе се наплата.
3. Ние внимателно и правилно, да се спакуваат и да брод вашата предмети. Ќе ви се допадне!
ние прифаќаме : paypal, зачувам
кога го користите зачувам,вашиот moeny е депониран сигурно во вашата сметка,парите ќе бидат објавени до нас само
откако ќе се потврди на испорака.плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ако не можете да касата
веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Нашата политика на враќање е едноставна, ако не сте 100% задоволни со купувањето ние ќе ви ги даде целосна наплата
без никакви проблеми. (14 дена пари назад, ќе плаќаат врати превозот.)
1. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да
одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail ако не добија нашиот одговор.

Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
FFC FPC Лента Рамен Кабел За TTL
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕК Купување
Температурата На Работа:
лента кабел
Напон:
Обратна Насока
Состојба:
Нови
Примена:
FFC
pin:
16 иглички
Теренот:
0.5 mm
Должина:
15cm

Слична стока во категоријата..