• Намалена цена
  • Ново
Топла продажба 635nm 20mw прилагодливи ниска моќност црвена точка ласерски модул црвена точка индустриски локатор интелигентен робот DC 3V моќ диск
zoom_in

Топла продажба 635nm 20mw прилагодливи ниска моќност црвена точка ласерски модул црвена точка индустриски локатор интелигентен робот DC 3V моќ диск

DEN 1053.00 1156.80

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
SHHO
Број На Модел На:
LM635203D10-AL
DIY Материјали:
Електрични
Излез Тип На:
20mW
Бранова должина:
635nm
Возење напон:
DC 3V да 5V
Излезна Моќност:
помалку од 20mw
место:
Red Dot
Површински Третман:
Црна оксид заврши

Слична стока во категоријата..