• Ново
100ml 24/40 Soxhlet Extractor Користи за Дестилација Единица Масло Вода Приемник-Separator Етерично Масло дестилација Комплет Дел
zoom_in

100ml 24/40 Soxhlet Extractor Користи за Дестилација Единица Масло Вода Приемник-Separator Етерично Масло дестилација Комплет Дел

DEN 959.04

Износот
check Това е достапна


100ml 24/40 Soxhlet Extractor
Направени од borosilicate стакло 3.3
24/40

Класификација:
инка
Број На Модел На:
100ml 24/40

Слична стока во категоријата..