• Намалена цена
  • Ново
E85 Вистински инјектор за гориво 14002-AN001 високи перформанси 550CC инјектор за гориво за Nissan GTR INFINITI G37 16600-JF00A
zoom_in

E85 Вистински инјектор за гориво 14002-AN001 високи перформанси 550CC инјектор за гориво за Nissan GTR INFINITI G37 16600-JF00A

DEN 653.00 768.00

Износот
check Това е достапна


Сите инјектор ќе биде проток тест спреј тест на истекување на тестирање пред превозот ,да ги задржи на сигурни услови за работа на купувачот
зачувај вашето време и пари со мене )
ДЕЛ КОМПАТИБИЛНОСТ :
Возило
Модел
Моторот
Модел
Година
Инјектор тип
Инјектор акции #
за Nissan
Панорама
V36
VQ37 VHR
08/12-
Топ/висока отпорност
16600-EY00 A
V36
VQ35 HR
06/11-08/11
Топ/висока отпорност
16600-JK20 A
V35
VQ35 DE
03/01-06/10
Топ/висока отпорност
16600-2 Y905 16600-2 Y915 16600-5 L700 16600-CD700 16600-CD701 16600-CD70 A
за Nissan
Fairlady
Z34
VQ37 VHR
08/12-
Топ/висока отпорност
16600-EY00 A
Z33
VQ35 HR
07/02-08/11
Топ/висока отпорност
16600-JK20 A
Z33
VQ35 DE
02/07-07/01
Топ/висока отпорност
16600-2 Y905 16600-2 Y915 16600-5 L700 16600-CD700 16600-CD701 16600-CD70 A

Материјал Тип:
Пластични
is_customized:
YES
GT-R-Година:
2009,2011,2010
Објектот Должина:
OEM
Nissan Модел:
GT-R
Бренд Име:
Olmaige
За Возило Брендови/Модел:
Nissan

Слична стока во категоријата..