• Ново
Најновите 15 Висока Осветленост Вградени IP65 Поддршка 3G/4G/LTE/WIFI Индустриски Екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР За Архиви Систем за Управување со
zoom_in

Најновите 15 Висока Осветленост Вградени IP65 Поддршка 3G/4G/LTE/WIFI Индустриски Екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР За Архиви Систем за Управување со

DEN 26735.04

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел. Ако треба.само контактирајте со нас.Ние може да направи за вас.
Најновите 15" Висока Осветленост Вградени IP65 Поддршка
3 G/4 G/LTE/WIFI Индустриски Екран на Допир Панел За PC
Архиви Систем За Управување Со
Orderssssssss!!!!!!
Опис на производот 15" Индустриски Таблета 1, Прецизност Resistive Екран на Допир, Резолуција 1024 x 768. 2, Dual Core со Високи Перформанси Процесор, DDR3 Dual Channel Меморија, Цврста Состојба Диск(SSD) 3, со Користење на Алуминиум Легура Школка, Цврсти, Meguiar, Трајни 4, 2x Gigabit RJ45 LAN Порта, 1x VGA се Прикаже Излез, 4x COM RS232/RS422/RS485 Интерфејс 5, Надградба Од 3 G/4 G/LTE/Wi Fi Карактеристики Модел : ППЦ-150 C Стандард : Intel Atom N2800 Процесор, 15" Екран на Допир, Резолуција 1024x768 , RAM меморија 2 G SSD 32 G (Win7 32 Bits ОЕМ), 4x USB,4x COM RS232/RS422/RS485,1x VGA,1x HDMI,2x LAN RJ45 Додатоци : 12 V5 A Адаптер,(Изборен Европската Plug Британски Plug Amercican Приклучок) Вградени за Монтажа Тока по желба : RAM меморија 4 G,SSD 64 G/128 G/256 G 3 G/4 G/LTE/Wi Fi Модул. HHD 320 G/500 G/1 TB итн. Карактеристики Име на Модел ППЦ-150 C се Прикаже Големината 15" Резолуција 1024×768 Осветленост 400cd/m2(прилагодливи ) Разлика од 400 : 1 на Екранот на Допир, 5-жица AMT resistive екран на допир LCD екран индустриски LCD дисплеј Систем ПРОЦЕСОРОТ Intel Atom N2800 Dual-Core 1.86 GHZ , ПРОЦЕСОРОТ Потрошувачка на Енергија 6.5 W Чипсет Интел Атом N2800+NM10 Меморија RAM меморија Одборот 2 G Факултативна DDR3 2 G MAX 4 G Складирање SSD 32 G (Факултативно 64 G/128 G/256 G )
Optional 2.5 Инчен SATA HDD 320 G/500 G/1 TB итн. Систем XP/Win7/Linux/Win8/Win10 I/O Lan 2×10/100/1000 Mbps RJ45 LAN,Lan чип RTL8111 E Сериски Порт COM1×RS485/RS422 ( default RS485 со Оптички изолација )
COM2-COM3×RS232/485 ( default RS232 )
COM4×RS232 ( факултативно додадете 2 RS232 ) USB 4×USB2.0, ( факултативно додадете 2×USB2.0 ) Екранот Интегрираната Intel GMA3650 , 1×VGA 、 1×HDMI Аудио Интегрирани ALC662, факултативна 1×МИКРОФОН-во,1×Line-out/2 W вградениот звучник Другите 1×GPIO ( факултативно ) , 1×LPT ( факултативно ) , 1×PS/2 ( факултативно ) Patulous Опција 1×SIM , 2×мин-pcie(wifi/3 G факултативно ) Чувар Тајмер 1-255s , Програмабилни Термички методи Fanless Потрошувачка Помалку од 20 W Работа Темп. -40℃-80℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Складирање Темп. -40℃-80℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Моќ Широк напон 9 V ~ 25 V , 12 V/5 A адаптер вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 、 Мембрана Прекинувач(далечински управувач ) Школка Материјал со Висока јачина алуминиум бранеа панелот;IP65 ; Спреј сликарство Боја Црна Нето Тежина 5.05 kg Инсталација Вградени монтирани 、 VESA рек монтирани Димензии(mm) 376.5×303.5×53 Дупка големина ( мм ) 353.4×279.4 Гаранција Гаранција 18 месеци Цел информации Име на Модел 15 инчен AMT Resistive Touch Screen 、Р emote Контрола Стандард Intel Atom N2800 ПРОЦЕСОР Dual-Core /1.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ППЦ-150C
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom N2800 Dual-Core 1.86 GHZ
Чипсет:
Intel Atom N2800+NM10
Меморија/RAM меморија:
Одборот 2G Факултативна DDR3 2G MAX 4G
Складирање/SSD :
32G Факултативна 64G/128G/256G
Syetem:
XP/Win7/Win8/Win10/Linux
lan:
2x10/100/1000Mbps RJ45 LAN
USB:
4xUSB2.0 Aptional додадете 2xUSB2.0
Термички методи :
Fanless
боја:
Црна Факултативна Сребро.
Осветленоста:
400cd/м2 Прилагодливи

Слична стока во категоријата..