• Намалена цена
  • Ново
Бесплатни Shippng 2m Транспарентен Гумени Човековите Хрчак Топката Надувување Вода Одење Топката Zorb Топката Надувување Вода Топка
zoom_in

Бесплатни Shippng 2m Транспарентен Гумени Човековите Хрчак Топката Надувување Вода Одење Топката Zorb Топката Надувување Вода Топка

DEN 10603.00 11280.00

Износот
check Това е достапна


Бесплатни Shippng 2m Транспарентен Гумени Човековите Хрчак Топката Надувување Вода Одење Топката Zorb Топката Надувување Вода Топка
Добредојдовте на нашата продавница.Нашата имаат нашите фабрики,професионални производи и продажба на разни видови на гумени производи за многу години,меур фудбалска топка,вода одење топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа,банана-брод,гумени базен,гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн.
Производи Опис
Производот Се Покаже
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Што е со големина?
A : Овој производ е 2m дијаметар за возрасни и деца.
Она што боите на вода брануваа можете да изберете од?
A : на цената на водата брануваа се исти.Можете да изберете различни бои.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Не се вклучени.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.
Што гарантира постојат?
A : 3 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.
Дали е можно да се печати ништо на воздухот песна?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
За Нас
Испорака Детали
1.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.
2.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
3.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.
Совети
1.Гумени одење на вода топката не бара остри објекти во областа.
2.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.
3.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
4.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.
5.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.

Број На Модел На:
Вода топката-02
Карактеристики:
Гумени
Бар-кодот:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Тип:
zorb топка
Возраст Опсег:
Grownups
сертификација:
CE
Дијаметар:
2.0 M
Бренд Име:
HIBADOU
Предупредување:
Не допирајте остри работи
CE:
Сертификат
Големина:
2.0m
Пластични Тип:
0.8 mm дебелина ПВЦ
Тежина:
13KG
Inflating време:
Помалку од 3 минути
Teachnical:
Топлина запечатени
додаток:
Поправка Колекции
MOQ:
1 Парче
испорака:
од express

Слична стока во категоријата..