• Намалена цена
  • Ново
1Pcs Деца Деца Образовни Играчка на Бебето Предучилишна Учење Бои Број Гумена Топка Plaything промет на Големо со Случаен избор на боја
zoom_in

1Pcs Деца Деца Образовни Играчка на Бебето Предучилишна Учење Бои Број Гумена Топка Plaything промет на Големо со Случаен избор на боја

DEN 64.00 76.80

Износот
check Това е достапна


Опис :
Сосема Нов и Висок квалитет
Шарени изглед промовирање на бебето атлетска способност
Тоа е добар подарок за вашите деца
Еколошки материјали, безбедно и nontoxic, бебето може да остатокот увери игра.
Облик : Тркалезна
Материјал : ПВЦ
Пополнување материјал : Памук
Димензии : дијаметар околу 11cm
Боја : Случајни Боја испрати , ве молиме да се разбере!
Пакет Оглас :
1 * Деца Деца Симпатична Топка
Добредојдовте на нашата продавница!
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Бренд Име:
MINIFRUT
Тип:
гумена топка
Материјал:
Гума
Возраст Опсег:
2-4 Години
Карактеристики:
Спорт
Број На Модел На:
Број Гумена Топка
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не се јадат

Слична стока во категоријата..