• Ново
ОЖ Бриџит Lindholm Cosplay Костим Униформа Целосна Поставува
zoom_in

ОЖ Бриџит Lindholm Cosplay Костим Униформа Целосна Поставува

DEN 2880.00

Износот
check Това е достапна

ОЖ Бриџит Lindholm Cosplay Костим Униформа Целосна Поставува
Вклучувајќи : Додатоци, Појас, Капа, Панталони, Врвот
Ткаенини : Плетени Ткаенини, Кожа, Shirting, Twill
Големина : XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL Големина на Табелата Мажите Мал : 170cm висина/67in, градите 92-97cm/36-38in, половината 76-79cm/30-31in, хип 90-95cm/35-37in, Треба да Ширина 46cm
Медиум : висина 175cm/69in, градите 99-104cm/39-41in, половината 81-86cm/32-34in, хип 97-102cm/38-40in, Треба да Ширина 48cm Големи : висина 180cm/71in, градите 107-112cm/42-44in, половината 89-94cm/35-37in, хип 105-110cm/41-43in, Треба да Ширина 50cm X-Large : висина 185cm/73in, градите 114-119cm/45-47in, половината 97-99cm/38-39in, хип 112-117cm/44-46in, Треба да Ширина 52cm Жените Мал : висина 160cm/63in, градите 86-89cm/34-35in, половината 66-69cm/26-27in, хип 91-94cm/36-37in, Треба да Ширина 39cm Медиум : висина 165cm/65in, градите 91-94cm/36-37in, половината 71-74cm/28-29in, хип 97-99cm/38-39in, Треба да Ширина 40cm Големи : 170cm висина/67in, градите 97-103cm/38-41in, половината 80-84cm/31-33in, хип 104-109cm/41-43in, Треба да Ширина 41cm X-Large : висина 175cm/69in, градите 107-112cm/42-44in, половината 88-93cm/35-37in, хип 112-118cm/44-46in, Треба да Ширина 42cm

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Игра
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
OW
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Додатоци, Појас, Капа, Панталони, Врвот
Материјал:
Плетени Ткаенини, Кожа, Shirting, Twill
Знаци:
Бриџит Lindholm

Слична стока во категоријата..