• Намалена цена
  • Ново
YOYOYU Ѕид Налепница Бејзбол Ѕид Декорација Момчиња Тим Playroom Оркестарот Уметност ПВЦ Removeable Mural Налепница J095
zoom_in

YOYOYU Ѕид Налепница Бејзбол Ѕид Декорација Момчиња Тим Playroom Оркестарот Уметност ПВЦ Removeable Mural Налепница J095

DEN 408.00 544.32

Износот
check Това е достапна

Производ Inforamtion : Број : J-095 Големина : 42 X72 CM Големина : 57 X98 CM
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

боја:
814 сина, 826 сива, 807 црвена, 801 бела, 824 браун, КАКО ФОТО
Големина:
42X72CM, 57X98CM
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
J095
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ

Слична стока во категоријата..