• Намалена цена
  • Ново
3D Санкт Петербург Сценографијата Вратата Налепница Стара Врата Реновирање Дневна Соба и Спалната соба Вратата Дома Декор Водоотпорен Отстранлив Ѕид Налепница
zoom_in

3D Санкт Петербург Сценографијата Вратата Налепница Стара Врата Реновирање Дневна Соба и Спалната соба Вратата Дома Декор Водоотпорен Отстранлив Ѕид Налепница

DEN 873.00 1343.52

Износот
check Това е достапна


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$27.99
$27.99
$27.99
$29.99
$29.99
$29.99
$29.99
$29.99
wy-приклучок-крај modname=ckeditor
HD Giclee Отпечатоци дома декор фрижидер маска
Леплива лепило-назад, лесно да лупам и стап
Изработени од ПВЦ материјал, водоотпорен, moistureproof
Мултифункционален,може да се sticked директно на мазни површини, како што се прозорец стакло,врата,латекс бои, плочки,метал,дрво,пластика,апарати.
Пакет се Вклучени : 1*Ѕид Налепница (не се вклучени додатоците што е прикажано во видеото)
Материјал : ПВЦ
Големина : 77*200cm
Забелешка : ве Молиме овозможи 2~3cm спектар поради прирачник за мерење.
************************************************************************************************************************************************ Бидејќи ѕидот налепници се големи предмети, се навива од пакување, по приемот може да се вовлекување на околината, повеќето ќе не влијае на користењето, ако има било какви прашања можете да ги контактирате со нас, ние ќе се обидеме да се направи сте 100% задоволство. Превозот Вкупно наредби Ако купите 3pcs или повеќе на истата адреса, Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број. Повеќето земји од 60 дена (Бразил 90 дена) не пристигнат, безусловна наплата. Европа, Азија, Северна Америка, најголем број на нормален 30 дена да се постигне. Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Како да се користи Изберете мазна, чиста и сува површина. Кора на налепници од лист, еден по еден, а Некои од поголемите шема паста може да имаат малку меур се појавува, тогаш може да се процени со стружење картичка за да ја отстраните меур, нема да влијае на севкупниот ефект; Ако ја ставите на погрешно место, можете да користите мал нож ќе биде еден агол од ѕид нежно подигнете го исклучите солза, ре-паста може да биде, на производ под нормални околности може да се користи, додека не растргнат; Ако резултатот е задоволителен за вас, се држи цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор; DIY серија ќе може да игра неограничена креативност, слободен комбинација на моделирање и locat answer : ___________________________ Note : Ние се обидуваме се потрудиме да покаже вистинскиот производ. но, ве молам, разберете боја уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака.

Стил:
Европа
Бренд Име:
Lylo Rano
Тема:
Шема
Шема:
3D Налепница
Број На Модел На:
MT002
Спецификација:
2pcs
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Материјали:
Еко-пријателски ПВЦ
изгледот големина:
38.5x200cmx2pcs
Заврши Големина на вратата:
77X200CM
Тежина:
500g
Стил:
Европски
боја:
multicolor
Материјал:
ПВЦ

Слична стока во категоријата..