• Намалена цена
  • Ново
Љубов Дрво Семејство Пријатели Забава кујна Светлина Switch Ѕид Налепница Дома Декор 7SS0744
zoom_in

Љубов Дрво Семејство Пријатели Забава кујна Светлина Switch Ѕид Налепница Дома Декор 7SS0744

DEN 49.00 82.08

Износот
check Това е достапна


Љубов Дрво Семејство Пријатели Забава кујна Светлина Switch Ѕид Налепница Дома Декор 7 SS0744
Превозот : 1 Нашите почнувајќи адреса е Кина. Бидете сигурни дека вашата исплата адреса е точна. 2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата. 3 ние брод во светот преку Кина пост воздухопловната.Нормално.купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници). 4 Ако не се добие производи по истекот на 30 дена од денот на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.ние може да реконструкција или повторно да ја прати.Ние не може да се контролира превозот време.тоа зависи од временските услови.летови и вашата локација и сл. Повратни информации : Позитивна повратна информација е добредојдена. Ако постои било каков проблем или прашања во врска со објектот или превозот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа за вас. Ви благодариме за шопинг. Враќање : Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа) -Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. -Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Услови за користење : 1. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро; 2. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting; 3. ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција; 4. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да го раскинам; 5.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Сценарија:
Префрлете
Број На Модел На:
7SS0744
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Бренд Име:
YJZT
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна

Слична стока во категоријата..